Svíčka ze sójového vosku NaMora

Stálých zákazníků si vážíme

Jsme velice rádi pokud se zákazník rozhodne u nás opakovaně nakoupit. A snažíme se tuto věrnost ocenit poskytnutím pevné zákaznické slevy.

Cena je jedním z důležitých parametrů nákupu (kromě pohodlí, komfortu a dobrého pocitu), a proto se snažíme vám nákup u nás zpříjemnit i v této oblasti. Připravili jsme pro vás věrnostní systém, díky kterému u nás můžete nakupovat se slevou až 8 % při každé objednávce. Samotná výše slevy se odvíjí od celkové částky, za kterou u nás zákazník přes svoji registraci na e-shopu NaMora nakoupil (za celou dobu fungování e-shopu). V současné době máme tři úrovně slev, přičemž na první z nich (3 %) stačí pouhá registrace. K tomu, aby se vám sleva na zboží zobrazila, musíte být přihlášeni ke svému účtu na e-shopu.

Více o věrnostním systému

K věrnostnímu systému jsme přistoupili protože jsme chtěli zvýhodnit zákazníky, kteří u nás nakupují opakovaně. Abychom poznali, že zákazník u nás objednává opakovaně, museli jsme věrnostní systém podmínit vytvořením registrace, kde se vám zaznamenávají všechny vaše objednávky. Výhodou je i to, že máte sami přesný přehled, co a kdy jste u nás koupili. Počítáme samozřejmě i s tím, že můžete v rámci své registrace provádět nákupy i pro své blízké a slevy se budou na vašem účtu načítat i za ně. Je potřeba také zmínit, že si vyhrazujeme právo na průběžné úpravy a přizpůsobování věrnostního systému. V takovém případě vás o tom samozřejmě budeme včas informovat. 

Jak vytvořit účet na e-shopu

Prodej přírodních svíček a éterických olejů | FORGEM s.r.o.

Pokud nejste přihlášeni na e-shopu do svého účtu, klikněte na ikonu postavy v pravém horním rohu obrazovky.

Prodej přírodních svíček a éterických olejů | FORGEM s.r.o.

Vyplňte své uživatelské jméno a vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tlačítko "Registrovat se" nastanou dvě události.

Prodej přírodních svíček a éterických olejů | FORGEM s.r.o.

Ihned se vám vytvoří účet a kdykoli v něm budete přihlášeni, uvidíte u zboží v e-shopu zvýhodněné ceny.

Prodej přírodních svíček a éterických olejů | FORGEM s.r.o.

Na váš e-mail přijde informace o zaregistrování účtu s odkazem na vytvoření hesla, pod kterým se budete přihlašovat.

Potřebujete poradit?

Nenašli jste informace, které hledáte, potřebujete poradit s výběrem svíčky nebo si něčím nejste jistí? Neváhejte nás kontaktovat.

Nákupní košík
Přejít nahoru