• Svíčka z palmového vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – malá

  149 

  Ručně vyrobená, přírodní bílá svíčka z palmového vosku ve tvaru válce. Její povrch zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Svíčka má průměr 6,5 centimetru, na výšku měří 12 centimetrů a váží 0,3 kilogramu. Vosk jsme použili přírodní, ničím jsme jej nebarvili ani neparfémovali.

 • Palmová svíčka z přírodního vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – střední

  277 

  Ručně vyráběná, přírodní bílá neparfémovaná svíčka z krystalického palmového vosku ve tvaru válce. Její povrch zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Svíčka má průměr 7,5 centimetru, vysoká je 15 centimetrů a váží 0,6 kg. Vosk je přírodní, není nijak barvený ani parfémovaný.

 • Přírodní svíčka z palmového vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – osmistěnná

  164 

  Ručně vyráběná, přírodní svíčka z krystalického palmového vosku ve tvaru osmihranu. Povrch svíčky zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Kresba vzniká přirozeně během výroby díky vlastnostem vosku a je na každé svíčce jedinečná. Svíčka má průměr 6 centimetrů, vysoká je 16 centimetrů a váží 0,4 kg. Vosk je přírodní, není nijak barvený ani parfémovaný.

 • Velká svíčka z přírodního palmového vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – velká

  377 

  Majestátní, ručně vyráběná, přírodní svíčka z krystalického palmového vosku ve tvaru válce. Její povrch zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Svíčka má průměr 7,5 centimetru, vysoká je 25 centimetrů a váží 1 kilogram. Vosk je přírodní, není nijak barvený ani parfémovaný.

Nákupní košík
Přejít nahoru