Svíčky z přírodního palmového vosku NaMora

Reklamace zboží

V případě, že vám objednané zboží dorazilo poškozené nebo se u něj projeví nějaká vada, bez prodlení je reklamujte. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a vždy se snažíme najít řešení.

Po doručení vaší objednávky a převzetí zboží je vždy pečlivě zkontrolujte. Pokud na něm shledáte nějakou zjevnou vizuální nebo funkční vadu, v co nejkratší lhůtě zboží reklamujte. O tom, že podáváte reklamaci, nás prosím informujte e-mailem na adrese obchod@namora.cz a ke zprávě přiložte řádně vyplněný reklamační formulář. Zboží nám zašlete pečlivě zabalené na naši adresu (najdete ji na reklamačním formuláři).

Zboží ihned po převzetí zkontrolujeme a vyhodnotíme oprávněnost reklamace. O výsledku vás budeme informovat co nejdříve. V případě schválené reklamace pošleme zboží na opravu (pokud je to možné). Kdyby oprava nebyla možná, tak vám zboží vyměníme za nové nebo vrátíme peníze.

Pokud si čímkoli nebudete jistí, budeme rádi, když nám zavoláte nebo napíšete

Záleží nám na spokojenosti zákazníků

Veškeré zboží před odesláním pečlivě kontrolujeme a dbáme na důkladné a bezpečné zabalení zásilky. Přesto se může stát, že k vám dorazí v horší kondici, než bychom chtěli. V takovém případě prosím neváhejte a dejte nám o tom co nejdříve vědět. Naším zájmem je, abyste byli s nákupem spokojeni a koupené zboží vám přinášelo radost. Pokud si nebudete jisti jak postupovat, neváhejte nám zavolat nebo napsat. Vždy se snažíme zákazníkům vycházet vstříc.

Odstoupení od smlouvy

Pokud nejste s nakoupeným zbožím spokojeni, máte právo do 14 dnů od nákupu bez udání důvodu odstoupit od smlouvy a zboží nám vrátit.

V případě, že vám koupené zboží nevyhovuje, můžete nám je během 14 dnů od nákupu bez udání důvodu vrátit. Když se pro odstoupení od smlouvy rozhodnete, informujte nás o tom prosím na e-mail obchod@namora.cz. Ke zprávě přiložte řádně vyplněný formulář Odstoupení od smlouvy. Zboží nám zašlete na naši adresu pečlivě zabalené, nepoškozené a pokud možno bez známek používání.

Nejpozději do týdne od převzetí zásilky vám vrátíme peníze na účet uvedený ve formuláři. I když nám nemusíte sdělovat důvod vrácení zboží, budeme rádi, když nám napíšete s čím jste nebyli spokojeni. Pomůže nám to zlepšovat naše služby a vyvarovat se případných chyb.

Pokud si čímkoli nebudete jistí, budeme rádi, když nám zavoláte nebo napíšete

Prodej přírodních svíček a éterických olejů | FORGEM s.r.o.

Potřebujete poradit?

Nenašli jste informace, které hledáte, potřebujete poradit s výběrem svíčky nebo si něčím nejste jistí? Neváhejte nás kontaktovat.

Nákupní košík
Přejít nahoru