O nás

Jsme manželé Hana a Vítězslav z jižní Moravy a vyrábíme pro Vás přírodní, zdravotně nezávadné svíčky. K jejich výrobě jsme se dostali přirozenou cestou tak, že je sami využíváme a lákalo nás vyzkoušet si výrobu čistě přírodního produktu bez chemických přísad.

Spotřeba svíček u nás vzrostla společně s aktivitami “Jak žít barevněji”, při kterých je Hanka používá. Svíčky zapaluje na konzultacích, při testování automatickou kresbou i numerologických rozborech. Když zákazníci projevili o svíčky zájem, rozhodli jsme se “postavit” e-shop NaMora a nabídnout je k prodeji všem.

Naše svíčky vyrábíme ručně, v poměrně malém množství a nepřidáváme do nich parafín, ani žádné chemické látky. Nebarvíme je a z vůní zatím testujeme éterické oleje firmy Nobilis Tilia, které jsou 100% přírodní a od výrobce máme potvrzeno, že ani v v hořící svíčce neprodukují toxické látky.

Ekologie a zdravotní nezávadnost svíček je pro nás velmi důležitá. Proto jsme zvažovali, jestli k výrobě používat palmový vosk, který je sice naprosto zdravotně nezávadný, ale otázkou je míra jeho ekologičnosti, kvůli způsobu těžení. Nakonec jsme našli dodavatele palmového vosku s certifikací RSPO což garantuje, že vosk pochází z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí.

V brzké době rozšíříme naši nabídku o další druhy svíček. Jsme ve finále s testováním výroby a hoření svíček ze sójového vosku s praskajícím dřevěným knotem a s klasickým bavlněným knotem ve skle. Pokud vás zajímají informace o nových produktech a zajímavosti ze světa svíček, zaregistrujte se k odběru novinek. Slibujeme, že Vaši e-mailovou schránku příliš nezatížíme.

Děkujeme, že jste náš obchod navštívili a věříme, že Vám naše svíčky budou přinášet radost a pohodu.

Hana a Vítězslav

Kdo jsme

Rodinná firma

Jsme manželský pár, který se společně pustil do podnikání a postupně se do chodu společnosti zapojila celá rodina.

Od roku 2013

S podnikáním jsme začali už na přelomu milénia a v roce 2013 jsme se rozhodli založit společnou firmu.

Regionální firma

Naše podnikání se sice odehrává převážně na jižní Moravě, rádi však za vámi přijedeme i mimo náš region. 

Děláme co nás baví

Pro co jsme ještě zapálení

Výroba a autorská tvorba

V naší nabídce najdete zdravotně nezávadné svíčky několika druhů a rozměrů, jsme autory leporela "Kde lišky dávají dobrou noc", pohlednic, omalovánek pro děti i dospělé, harmonizačních zářičů "Magnety hojnosti" a postupně přibývají další.

Automatická kresba

Prostřednictvím automatické kresby testuji vyzařování v barevném osobním autogramu, energetický soulad mezi dvěma lidmi nebo zjišťovací kresbou stav zdraví. Maluji osobní obrazy s poselstvím pro majitele a harmonizační obrázky s programovaným záměrem.

Numerologie

Vypracovávám přehledný a komplexní rozbor čísla života, představuji potenciál čísel v numerické mřížce a seznámím vás s nosnou energií klíčové iniciály, celého jména a příjmení. Nabízím i "Barvovhled", což je náhled do momentálního energetického otisku vaší osobnosti.

Grafika, fotografie a texty

Naše léta praxe v grafice a zkušenosti s tvorbou obsahu na sociálních sítích nabízíme malým firmám i soukromým osobám. Ukážeme vaše zboží či služby v dobrém světle i vhodném formátu. Fotíme, umíme citlivě zpracovat obraz a texty tak, aby vás výsledek propojil s cílovou skupinou.

Proč vybrat svíčku od nás?

Zdravotně nezávadné svíčky

Používáme výhradně přírodní materiály. Knoty jsou bavlněné a dřevěné, vosk je bez parafínu, palmový nebo sójový.

Pozitivní energie

Do výroby se pouštíme vždy jen dobře naladěni, aby s sebou svíčky nesly pozitivní energii a dělaly vám radost.

Ruční výroba

Dekorativní svíčky vyrábíme sami ve své dílně a všechny úkony provádíme ručně. Vše před balením kontrolujeme a ručíme za kvalitu.

"Veškerá tma světa nemůže uhasit světlo jediné svíčky."

František z Assisi

Udělejte si radost svíčkou právě teď!

Hoříte zvědavostí?

Kontaktujte nás

Ať už vás napadne jakákoli otázka k produktům v obchodě, nebo vás zajímá spolupráce s námi, případně individuální objednávka, neváhejte nás kontaktovat. 

Telefon

+420 777 757 790

E-mail

info@jakzitbarevneji.cz

Adresa

FORGEM s.r.o., Dubová 1277, Vracov 696 42

Kontaktní formulář

Nákupní košík
Přejít na začátek