Svíčky z krystalického vosku

Vyrábíme netoxické svíčky bez parafínu z přírodního vosku s krystalickým povrchem. Do vosku nepřidáváme parafín ani další chemické přísady a pro výrobu krystalických svíček používáme výhradně palmový krystalický vosk s udržitelnou certifikací RSPO. Ta zaručuje, že se při těžbě a výrobě vosku dodržovaly přísné zásady pro ochranu životního prostředí. Svíčky jsem vyrobili s bavlněným knotem a vyznačují se dlouhou dobou hoření, téměř bez kouře a bez zápachu.

Krystalický efekt na povrchu vznikl díky vlastnostem vosku přirozeně při chladnutí vosku ve formě a připomíná „mrazové květy“. Na každé svíčce je jedinečná kresba, takže vždycky dostanete skutečně originální kus.

Krystalické svíčky jsou nenáročné na údržbu a zacházení. Stačí před prvním zapálením zkrátit knot na cca 1,5 centimetru a postavit ji na rovnou, pokud možno nehořlavou podložku. Protože jde o netoxické svíčky, můžete je nechat hořet i delší dobu.

Teď, v předvánočním čase se objevuje podstatně více objednávek. Samozřejmě nám to dělá radost, ale stává se, že máme celý obchod vyprodaný. Průběžně vyrábíme a doplňujeme nové svíčky, takže pokud nebude zrovna možné koupit zboží, které chcete, zkuste se do obchodu podívat za den nebo dva, případně nám napište.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Nákupní košík
Přejít nahoru