• Svíčka z palmového vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – malá

  149 

  Ručně vyrobená, přírodní bílá svíčka z palmového vosku ve tvaru válce. Její povrch zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Svíčka má průměr 6,5 centimetru, na výšku měří 12 centimetrů a váží 0,3 kilogramu. Vosk jsme použili přírodní, ničím jsme jej nebarvili ani neparfémovali.

 • Palmová svíčka z přírodního vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – střední

  277 

  Ručně vyráběná, přírodní bílá neparfémovaná svíčka z krystalického palmového vosku ve tvaru válce. Její povrch zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Svíčka má průměr 7,5 centimetru, vysoká je 15 centimetrů a váží 0,6 kg. Vosk je přírodní, není nijak barvený ani parfémovaný.

 • Přírodní svíčka z palmového vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – osmistěnná

  164 

  Ručně vyráběná, přírodní svíčka z krystalického palmového vosku ve tvaru osmihranu. Povrch svíčky zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Kresba vzniká přirozeně během výroby díky vlastnostem vosku a je na každé svíčce jedinečná. Svíčka má průměr 6 centimetrů, vysoká je 16 centimetrů a váží 0,4 kg. Vosk je přírodní, není nijak barvený ani parfémovaný.

 • Velká svíčka z přírodního palmového vosku s krystalickým povrchem

  Svíčka z palmového vosku – velká

  377 

  Majestátní, ručně vyráběná, přírodní svíčka z krystalického palmového vosku ve tvaru válce. Její povrch zdobí krásná krystalická struktura, která připomíná mrazové květy. Svíčka má průměr 7,5 centimetru, vysoká je 25 centimetrů a váží 1 kilogram. Vosk je přírodní, není nijak barvený ani parfémovaný.

 • Sójová svíčka ze 100% přírodního vosku v černé plechovce s víčkem bez chemických přísad - NaMora

  Sójová svíčka v černé plechovce s víčkem

  193 
  Hodnocení 0 z 5

  Ručně vyrobená sójová svíčka v černé plechovce s víčkem. Svíčka má průměr 8 centimetru a na výšku měří 6 centimetru. Hmotnost vosku v plechovce je 190 gramů. Vosk jsme použili 100% přírodní sójový, ničím jsme jej nebarvili ani neparfémovali. Knot je bavlněný s přidaným papírem pro kvalitnější a stabilnější hoření.

 • Svíčka ze sójového vosku ve sklenici s víčkem - 180 ml

  Svíčka ze sójového vosku ve skle s víčkem

  184 
  Hodnocení 0 z 5

  Ručně vyrobená, přírodní svíčka ze sójového vosku v tmavě hnědé sklenici s víčkem. Svíčka má průměr 6,5 centimetru a na výšku měří 8,5 centimetru. Hmotnost vosku ve sklenici je 150 gramů. Vosk jsme použili přírodní, ničím jsme jej nebarvili ani neparfémovali. Knot je bavlněný s přidaným papírem pro kvalitnější hoření.

 • Sójová svíčka v černé sklenici s dřevěným víčkem | NaMora

  Sójová svíčka v bílém skle s víčkem

  269 
  Hodnocení 0 z 5

  Ručně vyrobená sójová svíčka ze 100 % přírodního vosku v bílém skle s víčkem. Svíčka má průměr 7 centimetrů a na výšku měří 8,5 centimetru (9 centimetrů včetně víčka). Hmotnost vosku v plechovce je 150 gramů. Vosk jsme použili sójový, ničím jsme jej nebarvili ani neparfémovali. Knot je bavlněný s přidaným papírem pro kvalitní a stabilní hoření.

 • Sójová svíčka v černé sklenici s dřevěným víčkem | NaMora

  Sójová svíčka v černém skle s víčkem

  269 
  Hodnocení 0 z 5

  Ručně vyrobená sójová svíčka ze 100 % přírodního vosku v černém skle s víčkem. Svíčka má průměr 7 centimetrů a na výšku měří 8,5 centimetru (9 centimetrů včetně víčka). Hmotnost vosku v plechovce je 150 gramů. Vosk jsme použili sójový, není ničím barvená ani parfémovaná. Knot je bavlněný s přidaným papírem pro kvalitní a stabilní hoření.

Nákupní košík
Přejít nahoru