• Dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu ve tvaru sovy - barevná lampička

  Dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu

  989 
  Hodnocení 0 z 5

  Keramický ultrazvukový dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu v designu sovičky pročistí vzduch a zkrášlí každý dětský pokojíček. Pomocí vody a ultrazvuku rozptyluje po místnosti jemnou mlhu éterických olejů, v dětském pokoji může sloužit jako oblíbená barevná a voňavá lampička. Difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory až do 50 m².

 • Aroma difuzér éterických olejů ultrazvukový - NaMora

  Aroma difuzér éterických olejů

  1.577 
  Hodnocení 0 z 5

  Aroma difuzér je vyrobený ze dřeva a skla a představuje nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Je vhodný pro prostory od 40 do 100 m2, tedy větší místností v domácnosti či podnikání, které je potřeba rychle provonět. Snadno zvládá vyplnit vůní prostory od 40 do 100 metrů čtverečních. Jeho originalita spočívá i v tom, že rozptyluje vonné složky éterických olejů bez přidávání vody.

  Můžete zhlédnout i video k difuzéru.

 • Keramický ultrazvukový difuzér na éterické oleje

  Keramický difuzér

  979 
  Hodnocení 0 z 5

  Ultrazvukový difuzér na éterické oleje je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 30 m2. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím, tak v pracovním prostředí. Jemné světelné paprsky volitelné barvy v odstínech červené, oranžové, žluté, zelené, fialové a modré prozařují keramickým stínidlem a podporují vaši momentální náladu nebo doplňují atmosféru prostoru. Podbarvení můžete také vypnout.

  Můžete zhlédnout i video k aroma difuzéru.

Nákupní košík
Přejít nahoru