• 100% přírodní Esenciální olej Eukalyptus globulus 10 ml - Nobilis Tilia

  Esenciální olej Eukalyptus citronovonný 10 ml

  174 
  Hodnocení 0 z 5

  Esenciální olej Eukalyptus citronovonný se používá na infekce a záněty dýchacího systému, při nichž se vyskytuje žlutý a hustý hlen a vyšší horečka. Je účinný na uvolnění kloubů, svalů a páteře a při revmatických potížích. Jeho vůně je osvěžující, citronovo-eukalyptová.

  Objem: 10 ml

 • Esenciální olej Levandule Nobilis Tilia - NaMora

  Esenciální olej Levandule 10 ml

  269 
  Hodnocení 0 z 5

  Esenciální olej Levandule je vhodný k ošetření oděrek, spálenin a kožních onemocnění, může se použít lokálně na pokožku neředěný. Zklidňuje a snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech, srdečních a emočních obtížích od arytmie až po deprese, hysterii či nespavost, vhodný v těhotenství a pro děti. Je všestranně zklidňující, hojivý na pokožku, analgetický.

  Objem: 10 ml

 • Dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu ve tvaru sovy - barevná lampička

  Dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu

  989 
  Hodnocení 0 z 5

  Keramický ultrazvukový dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu v designu sovičky pročistí vzduch a zkrášlí každý dětský pokojíček. Pomocí vody a ultrazvuku rozptyluje po místnosti jemnou mlhu éterických olejů, v dětském pokoji může sloužit jako oblíbená barevná a voňavá lampička. Difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory až do 50 m².

 • Směs 100% přírodních éterických olejů Imunita - Nobilis Tilia

  Směs éterických olejů Imunita 10 ml

  329 
  Hodnocení 0 z 5

  Posilující směs éterických olejů Imunita zvyšuje odolnost organizmu, má výrazné protivirové a antibakteriální účinky a uvolňuje nervový systém. Účinně posiluje obranyschopnost organizmu, ulevuje při úzkosti a depresích, harmonizuje srdce a emoce.

  Objem: 10 ml

 • 100% přírodní Esenciální olej Eukalyptus globulus 10 ml - Nobilis Tilia

  Esenciální olej Eukalyptus globulus 10 ml

  179 
  Hodnocení 0 z 5

  Esenciální olej Eukalyptus globulus je protiinfekční na dýchací a močové cesty. Napomáhá vykašlávání a celkově posiluje, působí proti kožním bakteriím a kvasinkovým infekcím, ulevuje při revmatizmu, svalových bolestech a neuralgiích, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší. Jeho vůně je kořenitá, intenzivně kafrová.

  Objem: 10 ml

 • 100% přírodní Esenciální olej Bergamot 10 ml - Nobilis Tilia

  Esenciální olej Bergamot 10 ml

  259 
  Hodnocení 0 z 5

  Esenciální olej Bergamot ulevuje při nervovém napětí a úzkosti, pomáhá při nespavosti a nervózním zažívání. Jeho vůně je svěží, sladce ovocná, dřevito-bylinná. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

  Objem: 10 ml

 • Aroma difuzér éterických olejů ultrazvukový - NaMora

  Aroma difuzér éterických olejů

  1.577 
  Hodnocení 0 z 5

  Aroma difuzér je vyrobený ze dřeva a skla a představuje nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Je vhodný pro prostory od 40 do 100 m2, tedy větší místností v domácnosti či podnikání, které je potřeba rychle provonět. Snadno zvládá vyplnit vůní prostory od 40 do 100 metrů čtverečních. Jeho originalita spočívá i v tom, že rozptyluje vonné složky éterických olejů bez přidávání vody.

  Můžete zhlédnout i video k difuzéru.

 • Keramický ultrazvukový difuzér na éterické oleje

  Keramický difuzér

  979 
  Hodnocení 0 z 5

  Ultrazvukový difuzér na éterické oleje je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 30 m2. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím, tak v pracovním prostředí. Jemné světelné paprsky volitelné barvy v odstínech červené, oranžové, žluté, zelené, fialové a modré prozařují keramickým stínidlem a podporují vaši momentální náladu nebo doplňují atmosféru prostoru. Podbarvení můžete také vypnout.

  Můžete zhlédnout i video k aroma difuzéru.

 • Směs éterických olejů Jóga balanc Nobilis Tilia - NaMora

  Směs éterických olejů Jóga balanc 10 ml

  364 
  Hodnocení 0 z 5

  Směs éterických olejů Jóga balanc je nádherná, omamná směs vůní která byla připravena, aby Vám pomohla najít rovnováhu mezi hmotou a spiritualitou, posílit Vaši vnitřní energii a sebedůvěru a vykročit ven z napětí, stresu a úzkosti.

  Objem: 10 ml

 • Směs éterických olejů Radost ze života Nobilis Tilia - NaMora

  Směs éterických olejů Radost ze života 10 ml

  314 
  Hodnocení 0 z 5

  Směs éterických olejů Radost ze života ulevuje při depresi, strachu a melancholii, přináší radost a optimismus. Pomáhá při nervovém napětí, navozuje pocit štěstí a uvolněné harmonie.povznáší a uvolňuje, ulevuje při depresi, přináší radost a optimismus. Svěží květinová vůně éterických olejů v této kompozici má zklidňující a povznášející účinky na psychiku.

  Objem: 10 ml

 • Směs éterických olejů Inspirace Nobilis Tilia

  Směs éterických olejů Inspirace 10 ml

  279 
  Hodnocení 0 z 5

  Svěží směs éterických olejů Inspirace posiluje důvěru ve vlastní tvořivou sílu a neomezený vnitřní potenciál, otevírá prostor intuici. Učí nás vnímat život v radosti a lásce, pomáhá nám být adaptabilní, optimističtí a objevovat své skryté schopnosti. Dodává vhled potřebný ke změnám, osvobození a růstu.

  Objem: 10 ml

 • Směs éterických olejů Meditace Nobilis Tilia - NaMora

  Směs éterických olejů Meditace 10 ml

  279 
  Hodnocení 0 z 5

  Směs éterických olejů Meditace pomáhá očišťovat a otevírá nové možnosti vnímání. Pročistí myšlenky a dodá jasnost našim vizím. Otevře prostor k tichému rozjímání a duchovnímu osvobození, utiší naše pochybnosti, dodá nám stabilitu, víru a oporu.

  Objem: 10 ml

 • Kvalitní éterické oleje ve směsi Vlčihorská Nobilis Tilia - NaMora

  Směs éterických olejů Vlčihorská 10 ml

  339 
  Hodnocení 0 z 5

  Kvalitní éterické oleje ve směsi z Vlčihorské zahrady přináší v čerstvém vánku vůně rozmanitých bylin s rozkvetlými lípami, bezy a divokými šípkovými růžemi podél cest, zatímco silnější vítr přináší vůně skalních roklí z nitra nedalekého národního parku. Vše dohromady tvoří jedinečnou vůni, kterou jinde nenajdete. Posiluje, podporuje zdraví a dobrou náladu, ulevuje při stresu a harmonizuje zažívání.

  Objem: 10 ml

Nákupní košík
Přejít nahoru