Doprava a platba

Doprava

 

Zásilkovna na adresu (100 Kč)

Pokud chcete balíček doručit až domů, zvolte tuto možnost a kurýr Zásilkovny vám zboží doručí na vámi vybranou adresu. Před jeho doručením vám přijde informace o přibližném čase předání.

Česká pošta – balík do ruky (130 Kč)

Česká pošta garantuje doručení balíku do jednoho pracovního dne od podání zásilky. O termínu doručení vás bude pošta informovat pomocí SMS i e-mailu. Pokud by vás poštovní doručovatel nezastihl doma, najdete ve schránce lístek s informací. Zásilku si pak můžete vyzvednout do 7 dnů na vaší poště. Během těchto 7 dnů můžete Českou poštu požádat o opakovaný pokud o doručení, nebo o prodloužení lhůty uložení.

Česká pošta – balík na poštu (110 Kč)

Při výběru tohoto způsobu přepravy si vyberete pobočku pošty, na kterou vám má být balík doručen. Běžně je balík připraven k vyzvednutí následující pracovní den po předání zásilky poště. Opět obdržíte informaci textovou zprávou (SMS) a e-mailem, že si jej můžete přijít vyzvednout.

Osobní odběr – Vracov a okolí (zdarma)

Pokud bydlíte v okolí Vracova na Hodonínsku nebo budete naší oblastí projíždět, nabízí se možnost osobního převzetí objednaného zboží. Prosíme jen o domluvu přes telefon nebo e-mail, kdy a kde si balíček můžeme předat. Běžně se pohybujeme v okolí Kyjova, Uherského Hradiště a Hodonína, takže bychom jej prostě vzali cestou s sebou.  

Platba

Bezhotovostně, převodem na účet (bez poplatku)

Po zadání objednávky v našem e-shopu vám přijde e-mailem její potvrzení. V něm bude uvedeno číslo účtu, na který nám objednávku uhradíte. Při platbě prosím zadejte i variabilní symbol, kterým je číslo objednávky. Zboží vám odešleme následující pracovní den po obdržení platby na náš účet.

Hotově při převzetí zboží (bez poplatku)

Hotovostní forma úhrady je možná jen při osobním předání zboží. V takovém případě samozřejmě nic neplatíte předem.

Nákupní košík
Scroll to Top