Způsoby dopravy

Zásilkovna - doručení na adresu​

Pokud chcete balíček doručit až domů, zvolte tuto možnost a kurýr Zásilkovny Vám zboží doručí na vámi vybranou adresu. Před jeho doručením Vám přijde informace o přibližném čase předání.​

Zásilkovna - výdejní místo nebo Z-box​

V případě tohoto způsobu přepravy si před potvrzením objednávky zvolíte výdejní místo Zásilkovny, nebo Z-box. Zásilkovna Vás pak informuje o datu doručení vaší objednávky.​

Česká pošta - Balík do ruky

Česká pošta garantuje doručení balíku do jednoho pracovního dne od podání zásilky. O termínu doručení Vás bude pošta informovat pomocí SMS i e-mailu. Pokud by Vás poštovní doručovatel nezastihl doma, najdete ve schránce lístek s informací. Zásilku si pak můžete vyzvednout do 7 dnů na Vaší poště.

Česká pošta - Balík na poštu

Při výběru tohoto způsobu přepravy si vyberete pobočku pošty, na kterou Vám má být balík doručen. Běžně je balík připraven k vyzvednutí následující pracovní den po předání zásilky poště. Opět obdržíte informaci textovou zprávou (SMS) a e-mailem, že si jej můžete přijít vyzvednout.

Česká pošta - Balíkovna

Provozovatelem Balíkovny je Česká pošta a Váš nákup si můžete nechat doručit na některou z poboček pošty, do některého z výdejních míst nebo Balíkovna Boxu, případně i do AlzaBoxu. Balík je potřeba vyzvednout do 7 dnů od jeho doručení. Pokud byste to nestihli, Váš nákup by se bohužel vrátil zpátky k nám.

Osobní odběr - Vracov a okolí (zdarma)​

Pokud bydlíte v okolí Vracova na Hodonínsku nebo budete naší oblastí projíždět, nabízí se možnost osobního převzetí objednaného zboží. Prosíme jen o domluvu přes telefon nebo e-mail, kdy a kde si balíček můžeme předat. Běžně se pohybujeme v lokalitě Uherského Hradiště a Hodonína, takže bychom jej prostě vzali cestou s sebou.

Platba

Bezhotovostně, převodem na účet (bez poplatku)

Po zadání objednávky v našem e-shopu vám přijde e-mailem její potvrzení. V něm bude uvedeno číslo účtu, na který nám objednávku uhradíte. Při platbě prosím zadejte i variabilní symbol, kterým je číslo objednávky. Zboží vám odešleme následující pracovní den po obdržení platby na náš účet.

On-line platební kartou (bez poplatku)

Po potvrzení objednávky v našem e-shopu se vám zobrazí zabezpečená platební brána GoPay, pomocí které provedete platbu. Veškerá komunikace probíhá mezi vámi a platební bránou, my jako obchodník nezískáváme žádné údaje o vaší platební kartě. Po dokončení platby nám GoPay pouze odešle její potvrzení. Vše probíhá okamžitě, v reálném čase. Zboží vám odešleme následující pracovní den po provedení platby platební kartou.

Hotově při převzetí zboží (bez poplatku)

Hotovostní forma úhrady je možná jen při osobním předání zboží. V takovém případě samozřejmě nic neplatíte předem.

Dobírka (již nepoužíváme)

Na startu našeho obchodu jsme dobírku zákazníkům nabízeli, protože jsme si vědomi, že nejsme široce známá značka a každý nemusí mít důvěru v to, že zaplacené zboží v pořádku doručíme. Bohužel se nám ale stávalo, že si zákazník zboží vůbec nepřevzal a balíček se nám vrátil zpět. Poplatek na dopravu už ale ne. To nám neúměrně navyšovalo výdaje a pokud bychom chtěli zachovat funkční ekonomiku našeho obchodu, museli by se tyto náklady přenášet do ceny zboží. To nám ale přišlo vůči zákazníkům neférové, a proto jsme se rozhodli dobírku opustit. Věříme, že tento náš krok pochopíte. Děkujeme.  

Nákupní košík
Přejít nahoru